16 ženských zbraní, proti ktorým sú muži bezbranní

Ženy majú v sebe akýsi inštinkt, ktorými si dokážu podmaniť každého muža. Niektoré ho pravidelne využívajú, v iných len ticho drieme. Poďme sa spoločne pozrieť na 16 ženských zbraní, proti ktorým sú muži bezbranní

Jemné zahryznutie do pier

Nenápadné gesto, ktorým žena vysiela k mužovi signály a zároveň upozorňuje na svoje pery. Jemné hryzenie pier pritom pochádza ešte z útleho detstva. Deti si podvedome hryzú pery, keď cítia vzrušenie alebo strach.

Hladká pokožka

Mnohí muži by sa zhodli na tom, že neexistuje nič viac sexi, ako hladká ženská pokožka. Vedeli to už aj staršie generácie – nohy si holili už staroveké Rimanky a Egypťanky.

Nezvyčajný výzor

Mužom sa páči to, čo je iné. A pri ženách to platí dvojnásobne! Zvláštny a pritom pekný výzor, modré vlasy alebo vkusné tetovanie môže zaujať a poskytnúť originálny spôsob na začatie konverzácie.

Pánske oblečenie na žene

Keď si na seba oblečie jeho košeľu, akoby vravela: „Chcem ťa mať blízko pri svojom tele.”

Pohľad cez rameno

Tajomný pohľad cez rameno v sebe ukrýva niečo magické. Niečo, čomu muži nedokážu odolať. Rozhodne nebude náhoda, že z mnohých plagátov minulého storočia na nás hľadia ženy presne týmto spôsobom.

Sebavedomie

Pravdou je, že chlapov nepriťahuje len vonkajší výzor. Zdravé sebavedomie môže pôsobiť skutočne sexi. Žena, ktorá o sebe vie, že je atraktívna hneď priťahuje pozornosť všetkých chlapov. Len pozor, aby sa zo sebavedomia nestala namyslenosť. To už také sexi nie je.

Odhalené ramená

Odhalené ramená sú poriadne sexi a dodávajú žene akúsi jemnosť. Zaguľatené a naklonené ramená v mužoch vyvolávajú túžbu objať ich a chrániť.

Nádherná chôdza na opätkoch

Sú ženy, ktoré opätky milujú a sú ženy, ktoré ich zásadne odmietajú. Faktom je, že opätky pridávajú žene na atraktívnosti. Dôležité ale je vedieť v nich elegantne chodiť. Bez istoty v nohách a hladkých krokov môže byť celkový dojem skôr negatívny.