Inšpirácia 17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej...

17 ročné dievča s rakovinou urobilo silné rozhodnutie po tom, čo jej vypadali všetky vlasy

Andrea, ktorá žije v Texase prišla o vlasy počas chemoterapie. Diagnostikovali jej druhé štádium sklerózy Hodgkinovho lymfómu. Liečba mladé dievča zasiahla natoľko, že sa začala cítiť menejcenná a pripadala si, že je ostatným na obtiaž.

Rakovina mi nezabránila byť princeznou.” To je správa od 17-ročnej Andrey Salazar. Pozrite sa na fotografie. Nikto jej nemôže oponovať.

Jej mama sa rozhodla zdieľať dcérin príbeh s rôznymi modelingovými agentúrami. Fotografka jednej z nich dokázala perfektne zachytiť Andreinu prirodzenú krásu. Fotografom bola Gerardon Garmendia, ktorý zachytila dievča na fotkách, uvedených nižšie. Jednu fotografiu zdieľala na sociálnej sieti Facebook a doteraz má cez 600 000 likov a vyše 100 000 zdieľaní.

“Táto cesta ma naučila milovať a akceptovať samu seba takú, aká naozaj som a ako vyzerám,” napísala Andrea na Facebooku. “Vlasy na hlave o človeku nepovedia, aký je. Všetky dievčatá sú princezné a dnes sa cítim krásne vo všetkých smeroch.”

“Neexistujú žiadne vedľajšie účinky,” povedala Andrea.

rakovinaprincezna1

“Netušila som, že mám rakovinu, kým som sa v jedno ráno nezobudila s tým, že som sa zle vyspala a bolí ma krk.”

rakovinaprincezna6

“O pár minút na to som si na krku nahmatala veľkú guľku.”

rakovinaprincezna5

Lekári jej diagnostikovali druhé štádium sklerózy Hodgkinovho lymfómu.

rakovinaprincezna4

“Pred chemoterapiou som bola sebavedomá osoba, ale keď mi začali vypadávať vlasy a pozrela som sa na seba do zrkadla, nemohla som sa cítiť sebavedome. Veľmi ma to zasiahlo.”