Feederi: Ľudia, ktorí sa snažia vykŕmiť svojho partnera do stavu gule. Chápete to?

Povedali by ste, že byť sexy dnes znamená byť jedine štíhly? V skutočnosti je tu pomerne dosť početná komunita, ktorá chce u svojho sexuálneho partnera pravý opak. Aby pribral.

Možno ste niekedy počuli o istej tridsaťosemročnej Donne Simpson zo Spojených štátov, ktorá plánovala, že sa stane najtlstejšou ženou na svete. Napodiv ju v tomto snažení podporoval jej partner, ktorý jej ešte lial vysoko kalorické koktaily pomocou lievika priamo do úst …

Sexuálna úchylka permanentného kŕmenia je jedna z najpodivnejších vôbec.

V skutočnosti nejde o extra veľkú raritu. Podobné vzťahy sa totiž pestujú aj u nás, čo dokazuje internet, kde sa podobní ľudia združujú a vymieňajú si svoje skúsenosti.

Feeder a vykrmovanie

V zásade možno vo vzťahoch, ktoré sú založené na potešení z vykrmovania a prejedania sa, vypozorovať dve role. Ten, ktorý vykrmuje, si hovorí feeder (z anglického slovesa feed kŕmiť), jeho náprotivok, ktorý sa pasívne nechá kŕmiť a snaží sa priberať na váhe, feedee alebo gainer. Pohľadom na internetové zoznamky zistíte, že práve “feedee” ľudí je nedostatok, prevládajú tí, ktorí chcú vykrmovať.