Mesiac som pila vodu nalačno a tu sú výsledky!

  Ako to dopadlo?

  Po krátkom prieskume som objavila japonský rituál, spočívajúci v pití vody a to každé ráno ihneď po prebudení.

  Podľa mnohých štúdii má práve tento spôsob pozitívne výsledky v rôznych oblastiach, predovšetkým pri zdravotných ťažkostiach. Rozhodla som sa dať tomu šancu a teraz by som s Vami rada zdieľala svoje skúsenosti.

  Už dlho som nevedela, čo urobiť, aby som cítila viac energie. Moja pleť a vlasy vyzerali hrozne a moje telo mi vysielalo signály, že jednoducho nepracuje správne. Unavená z návštev lekárov, ktorí neustále tvrdili to isté a predpisovali mi čoraz viac tabletiek a výživových doplnkov, som si na vlastnú päsť zistila, čo japonská vodná kúra obnáša a previedla som to do praxe. Výsledky boli jednoducho úžasné!

  1. Začala som sa cítiť viac sviežo a zdravo

  Pár dní po začiatku ranného pitia vody som sa začala cítiť akási “ľahšia”. Úplne som mohla cítiť, ako sa moje telo detoxikuje.

  2. Posilnil sa mi metabolizmus

  Vodná kúra zefektívnila moje trávenie a ľahšie som sa adaptovala na zdravšiu životosprávu. Už som viac necítila vlčí hlad, ktorý sa ozýval každú hodinu. Potreba maškrtenia medzi jedlami zmizla a mala som viac energie.

  3. Pomohlo mi to pri chudnutí

  V spojení s menším pocitom hladu a s ľahším trávením sa mi zrýchlilo i spaľovanie. Okrem toho som mala viac energie, čo ma motivovalo k intenzívnejšiemu cvičeniu.

  4. Pálenie záhy sa stalo minulosťou

  Tu a tam som trpela poruchami trávenia a problémami so žalúdočnými šťavami. Ale potom, čo som začala každé ráno piť vodu, tento problém zmizol a už som necítila to hrozné nepohodlie a ťažkosť po každom jedle.

  5. Moja pleť je v lepšej kondícii

  Nebudem klamať, ľudia mi zvykli často hovoriť, že vyzerám na svoj vek staršie. Odkedy som začala s vodnou terapiou, vrásky na mojej tvári sa minimalizovali a teraz vyzerá moja pleť zdravšie a žiarivejšie.

  6. Moje vlasy zosilneli

  Moje vlasy zvykli byť tak zničené, že som ich musela podstrihávať takmer dvakrát za mesiac. Pitie vody nielenže urýchlilo ich rast, ale dokonca vyzerajú oveľa zdravšie a krásne sa lesknú.

  7. Prestali problémy so zápalmi močových ciest

  Vodná kúra vyriešila tento problém lepšie, ako akékoľvek antibiotiká. Už viac netrpím ukrutnými bolesťami a pocitmi pálenia.

  8. Už dlho som nebola chorá

  Ranné pitie vody skutočne posilnilo môj imunitný systém. Niečo tak jednoduché, ako pitie vody na prázdny žalúdok mi pomohlo vyrovnať sa s chorobami bez užívania množstva liekov.

  Ako vyťažiť v ranného pitia vody čo najviac?

  Postupujte podľa nasledujúcich inštrukcii a i cíťte sa i Vy plní energie:

  • Vypite 4 poháre vody ihneď po prebudení, ešte pred umývaním zubov a na prázdny žalúdok. Ak sa Vám zdá náročné vypiť také množstvo, začnite s 1 pohárom a postupne množstvo vody zvyšujte.

  • Nasledujúcich 45 minút nič nejedzte.

  • Po 45 minútach môžete jesť a piť ako zvyknete bežne.

  • Po každom jedle (raňajky, obed, večera…) nejedzte a nepite už nič iné po dobu 2 hodín.

  Kedy môžete očakávať výsledky?

  Pacienti s cukrovkou a vysokým krvným tlakom: 30 dní
  Pacienti so zápchou či gastritídou: 10 dní
  Pacienti s dýchacími problémami: 90 dní