Mladý Ind sa prebudil cestou na svoj vlastný pohreb a nestačil sa diviť, čo sa okolo neho deje

Predstavte si, že idete svojmu synovi na pohreb. Pozeráte na nehybné telo, ktoré už nikdy nemá vykázať známky života. A ono sa pohne. V tú chvíľu vás napadajú myšlienky, či ste duševne v poriadku. Neveríte tomu, čo vidíte.

Presne také pocity zažili rodičia mladého Kumara, ktorý sa zázračne prebral cestou na svoj vlastný pohreb.

vlastní-pohřeb

Kumar Marewad bol ešte len sedemnásťročný indický mladík, ktorý zatiaľ v živote nemal príliš šťastie. Pred pár týždňami ho pohrýzol pes, ktorý bol nakazený besnotou. Hoci bol Kumar okamžite prevezený do nemocnice, infekcia sa veľmi rýchlo šírila. Mladíkovi nepomáhali ani životné funkcie podporujúce prístroje, na ktoré bol napojený. Postupom času sa jeho zdravotný stav natoľko zhoršoval, že jedinou variantom bola extrémne finančne náročná liečba, ktorú si jeho rodina nemohla dovoliť.

Muselo dôjsť k odpojeniu od prístrojov

Rodina začala mladému Indovi plánovať pohreb. V tento smutný deň si rodina prežila ďalší šok. Tentokrát ale veľmi šťastný. A lekármi doteraz nevysvetlený. Iba pár hodín predtým, ako mal byť pochovaný do zeme, začal Kumar náhle sprudka dýchať, otvoril oči a vrátilo sa mu vedomie. Zázrak!

cintorin,-ciernobiela-fotka-189017

Nikto nevedel, ako sa v takejto chvíli zachovať, nikomu nebolo jasné, čo sa deje. Tí, ktorí Kumarovo zmŕtvychvstanie videli, v prvom rade ani neverili tomu, čo vidia. Rovnako prekvapený bol pochopiteľne aj Kumar. Lekári k tomu zatiaľ nemajú žiadne logické vysvetlenie.

Kumar sa teda vrátil späť do nemocnice, kde na neho ešte nejakú dobu budú dohliadať lekári. Všetci dúfajú, že zázrak bude dokonaný a mladík bude veselo pokračovať vo svojom živote.

Na záver sa ponúka jedna polemika: ešte šťastie, že sa rodina nerozhodla Kumara spopolniť. To by ešte len bola tragédia. Hoci by sa o nej nikto vlastne nedozvedel…