Nahováral svojich kamarátov, aby zbili jeho priateľku. To, čo nasledovalo potom, otrasie každým!

  Carleigh Hagerová, ktorá mala ešte len 25 rokov, žila so svojim priateľom Ryanom v Indianapolise. Na prvý pohľad sa mohlo zdať, že sú šťastný pár, ktorý sa naozaj miluje. Opak bol však pravdou!

  Alebo tak si to aspoň myslela aj Carleigh, lenže to, čo sa jej stalo v noci 22. augusta 2016, by jej ani v tom najhoršom sne nenapadlo. Vracala sa spoločne so svojim priateľom a jeho kamarátmi zo svadby, keď jej priateľ chcel po svojich kamarátoch, aby Carleigh zbili. Tí to pochopiteľne odmietli a Carleigh urazene odišla spať.

  584473d29cc2f

  Lenže tým tento konflikt neskončil.

  Ryan ju ten deň v noci začal na izbe surovo mlátiť a aj cez to, že sa mu v tom ich priatelia snažili zabrániť, bolo to márne. Preto aspoň zavolali políciu, ktorá našla zmlátenú Carleigh v kaluži krvi.

  584473ed360b8

  Neskôr sa ukázalo, že sa jej jej priateľ snažil vytrhnúť jazyk za živa a odrezať ucho.

  Aj napriek tomu, že Ryan skončil vo väzení a čaká ho súd, trauma a rany na duši Carleigh zostanú už navždy. Neskôr tiež na polícii vypovedala, že ju často bil a ponižoval.

  584474144c98b

  Carleigh sa rozhodla zverejniť svoj príbeh najmä preto, aby dodala odvahu a silu ženám v podobnej situácii.

  Sama vie, aké ťažké je od takého človeka odísť, lenže väčšinou tento scenár nekončí len pri ponižovaní a urážkach, ale oveľa horšie, ako to je v aj prípade Carleigh.