Našiel v kine peňaženku, ktorá tam bola neuveriteľných 71 rokov. Keď zistil, komu patrí, zostal ako obarený!

Nájdenie stratenej peňaženky vyžaduje veľkú dávku šťastia!

Nie je snáď horšieho pocitu, než precitnutie, že ste práve stratili peňaženku. Keď si vybavíte, kto by ju v tomto momente mohol vlastniť alebo aké zdĺhavé vás čaká vybavovanie na úradoch, oblieva vás studený pot. V najlepšom prípade dúfate, že sa jej zmocní nejaký samaritán, ktorý ju bez nároku na odmenu vráti dotknutej osobe.

Čo ale takto nájsť svoju peňaženku po 71 rokoch?

To už je pravdepodobnejšia výhra v lotérii! Na človeka menom Clare McIntosh sa šťastie naozaj usmialo. Všetko sa udialo v Talent Factory Theater v americkom štáte Iowa, v divadle, ktoré bolo postavené na začiatku roka 1920. V minulom roku však prešlo kompletnou rekonštrukciou. Pri trhaní podláh jeden z robotníkov našiel neznámy kúsok niečoho, čo trčalo z podlahy. Vytiahol ho a zistil, že je to stará peňaženka. Keď zistil koho, zostal v úplnom šoku! Doklady v peňaženke boli datované do roku 1944. Obsahovali tiež prídelové lístky, ktorými si osoba mohla zaobstarať jedlo počas časov vojny.

Nebudete nám veriť, ale bol nájdený aj majiteľ peňaženky! A to živý a na svoj vek vo veľmi dobrom stave … Pozrite sa na nasledujúce video, kde je mu venovaný spoločenský večer v divadle.