Psycho SKUTOČNÝ PRÍBEH: Chlapec si dobre pamätal, kto ho v minulom živote zabil....

SKUTOČNÝ PRÍBEH: Chlapec si dobre pamätal, kto ho v minulom živote zabil. Čo potom našli pod hromadou kameňov vám vyrazí dych

Príbeh trojročného chlapca, ktorý vám dnes prinášame, sa skutočne stal. Je ale natoľko neobvyklý, že v nás vyvoláva naozaj zmiešané pocity. No, uvidíte sami .

Tento príbeh je, ako sme už písali, je o trojročnom chlapcovi, ktorý pochádza zo Sýrie. Hoci je to ešte malý chlapec, na svoj vek je viac ako vyspelý. Dokáže plynule hovoriť a uvažuje úplne inak, ako ostatné deti v jeho veku. Na tom by nebolo nič zvláštne, chlapca totiž trápilo niečo oveľa horšie. Podľa rodičov to už bolo niečo ako posadnutosť, stále dookola opakoval, že vie, kto ho zabil.

Rodina, v ktorej chlapec vyrastá, patrí ku skupine tzv. Druhí. Je to etnická skupina, ktorá verí v reinkarnáciu, čiže v posmrtný život. Malého chlapca trápili neuveriteľné nočné mory, kde ho niekto zabil sekerou. Tohto človeka údajne priamo videl, vedel kto to je a chcel vraha potrestať. S týmto príbehom prichádzal za svojimi rodičmi každý deň, tí sa aj z tohto dôvodu rozhodli vyhľadať odbornú pomoc.

58766c34e5c43

Rodina i susedia chlapcovi verili, predsa niečo také by si takto malý chlapec len ťažko vymyslel. Navyše sa mu na hlave objavila aj červená škvrna, ktorá práve podľa ich skupiny znamená, že mu bolo v minulom živote surovo ublížené.

Jeho sen bol natoľko živý, že presne vedel, ako ho vrah zabil, kto to je, kde býva a dokonca aj to, kde jeho telo pochoval. Chlapec toto miesto popísal tak detailne, že všetci s istotou vedeli, ktoré miesto aj dedinu myslí.

Rodičia s chlapcom túto dedinu spoločne navštívili. Našli podľa chlapcovho popisu i dom údajného vraha. Chlapec ho bez váhania spoznal a zakričal na neho: “Ty si bol môj sused. Pohádali sme sa a ty si ma zabil sekerou. Viem presne, kam si zakopal moje telo.”