Tínedžeri mučili tulenie mláďa! Ženu, ktorá ich vyrušila, zmlátili

Mladá žena sa prechádzala po pláži v Anglicku, keď uvidela skupinku ľudí. Bola v šoku, keď si uvedomila, čoho je svedkom. Násilníci mučili malého tuleňa. Keď bežala mláďaťu na pomoc, začali útočiť aj na ňu.

Angličanka Sarah Toughová skončila s krvavým nosom, keď sa snažila zachrániť nevinné zviera od istej smrti. Skupina mladých násilníkov mláďa mlátila na pláži v britskom Crimdone. “Bola som zdesená, keď som to uvidela,” opísala Sarah, ktorá na pláži venčila svojho psa.

woman-saves-teenager-tortured-baby-seal-gets-assaulted-4-58c2a785aed46__700

“Nebola som si istá, čo sa presne deje. Potom som sa priblížila a nemohla som uveriť svojim očiam,” spomína na hrozné chvíle mamička dvoch detí. “Do mláďatka kopali a snažili sa zabrániť, aby sa dostalo späť do mora. V piesku mu vyhrabávali hrob a chceli ho evidentne pochovať zaživa!” povedala Sarah.

Sarah na násilníkov kričala, nech s tým okamžite prestanú. “Jeden z nich mi začal sprosto nadávať a potom ma udrel do tváre,” povedala. “Celá som sa triasla. Ale milujem zvieratá a nemohla som ich nechať pokračovať. Hrozne ma mrzí, že sa ľudia správajú k nevinným zvieratám tak kruto,” oznámila žena.

woman-saves-teenager-tortured-baby-seal-gets-assaulted-1-58c2a7176a567__700 (1)

Mladíci utiekli, keď Sarah kontaktovala políciu. Policajti sa obrátili na organizáciu ochrany zvierat. Jej zástupca hneď pribehol na pomoc. “Mláďa útok našťastie prežilo. Neboli zrejmé znaky vážnych zranení, ale bolo otrasené,” povedal hovorca organizácie RSPCA.