Vnútri domu smrti: Strašidelné obrázky ukazujú opustený pohrebný ústav z 19. storočia, kde ležia otvorené rakvy a rúcajúca sa kaplnka

161 ročná pohrebná sieň v Jacksonville na Floride bola otvorená podnikateľom Calvinom Oakom v roku 1856 a fungovala až do roku 2013, kedy ho jeho posledný majiteľ opustil a nechal tak. Pôvodná budova tak bola ponechaná matke prírode a po štyroch rokoch sa toto miesto zmenilo na miesto, z ktorého ide hrôza.

Tajomné fotografie budovy ukazujú zbierku rozpadajúcich sa truhiel, staré knihy s notami či rozbité lustre, schátralé schodisko, staré prázdne fľaše kvapaliny, používajúcej sa na mŕtve telá, či dokonca Cadillac, ako pohrebný voz.

Všetok nábytok v predsieni a kaplnka hnije a sú pokryté hrubou vrstvou prachu. Fotograf, ktorý publikuje pod menom Abandoned South East povedal, že väčšina z artefaktov v budove, vrátane denníka od 1895-1898, kedy pochovávali za $6, sú staré viac ako 100 rokov.

Povedal, že pach plesne v budove bol ohromujúci, podlahy boli ťažko zhnité a okná boli zadebnené.

“Počas toho, ako som stál v garáži a obdivoval starý Cadillac, využívajúci sa ako pohrebný voz, sa z neho z ničoho nič vytackal bezdomovec, po čom som až vyskočil od hrôzy. Nečakal som, že sa tam niekto nachádza,” dodal.