Zaujímavosti Zásielka sa nevošla do schránky, poštárka ju preložila na polovicu a prestrčila!...

Zásielka sa nevošla do schránky, poštárka ju preložila na polovicu a prestrčila! V zásielke sa ale nachádzala vzácnosť

Rusko. Krajina, ktorá nás prekvapuje čím ďalej, tým viac. Či už, naopak, ani neprekvapuje? Tak či onak, tento príbeh je iba jedným z ďalších šialených dôkazov o tom, ako si niektorí ľudia, povedzme, nie veľmi vážia svoju prácu.

Príbeh je o miestnej poštárke, ktorá bola prepustená po tom, čo poškodila rozmerovo väčšiu zásielku, ktorá patrila náruživému zberateľovi vinylových platní. Balík, ktorý mala za úlohu dopraviť majiteľovi, sa ale nevošiel do schránky. Tejto zamestnankyni nenapadol lepší nápad, ako preložiť zásielku na polovicu a takýmto spôsobom ju “napchať” do schránky.

Zásielka ale obsahovala kópiu “2 the Sky” od Dja Metatrona. Zaskočený a dôvodne nahnevaný zákazník ju tak už len rovno zahodil do koša. Stihol sa však posťažovať na sociálnej sieti Facebook, kde k ironickej poznámke pridal i autentickú fotografiu, s preloženým balíkom.

Chvíľu na to zareagovala aj ruská pošta, ktorá ako kompenzáciu ponúkla poškodenému majiteľovi zásielky hotovosť. Tá však kompenzovala ani nie polovicu nákladov priblližne 60 eur. “Odškodnili” ho sumou 20 eur.